Nasza specjalizacja to:
Rehabilitacja neurologiczna
Rehabilitacja urazów ortopedycznych i sportowych
Regeneracja i odbudowa sił

Usługi

Rehabilitacja neurologiczna

head

Rehabilitacja w ujęciu całościowym

Oferujemy kompleksową opiekę nad klientem z zakresu diagnostyki, programowania oraz prowadzenia terapii w ujęciu całościowym. Ćwiczenia i zabiegi prowadzimy za pomocą znanych i sprawdzonych metod terapeutycznych (między innymi terapii manualnej, PNF, Bobath i osteopatii). Wykonują je zawsze wyszkoleni fizjoterapeuci z odpowiednimi uprawnieniami.

Terapia to nie tylko ćwiczenia z klientem

Pracujemy zawsze 1 na 1. Dzięki temu każdy z naszych rehabilitantów może w 100% poświęcić swoją uwagę klientowi i jego problemowi. Terapia nie kończy się po wyjściu z gabinetu. Po zabiegu pomagamy urządzić idealne środowisko do rehabilitacji w domu klienta oraz prowadzimy edukację jego najbliższych.

Niektóre z rehabilitowanych przez nas chorób:

 • Uszkodzenia układu nerwowego: urazy mózgowo–czaszkowe, uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego, urazy rdzenia kręgowego, udary mózgu, wylewy, krwiaki, guzy.
 • Choroby neurologiczne: MPDZ, SM, choroba Parkinsona, SLA.
  Zaburzenia układu mięśniowo – nerwowego: osłabienie siły mięśniowej, wzmożone napięcie mięśniowe, przykurcze, niedowłady, porażenia mięśni i nerwów.
 • Poprawa funkcji życiowych: oddychania, połykania i odżywiania, wydalania, mowy, ekspresji i wyrażania emocji ciała czy twarzy.
 • Prowadzimy także kompleksową rehabilitację pacjentów w stanach najcięższych (w stanach wegetatywnych, śpiączkach) pacjentów na oddziałach intensywnej opieki medycznej – OIOM
rehablitacja-neurologiczna

Rehabilitacja urazów ortopedycznych i sportowych

rahabilitacja-urazow

Rehabilitacja w ujęciu całościowym

Pomagamy w powrocie do pełnej sprawności po urazach ortopedycznych, zabiegach operacyjnych oraz urazach i kontuzjach sportowych. Naszą pasję – sport – łączymy z praktyczną i naukową wiedzą dzięki czemu w pełni rozumiemy potrzeby osób aktywnych fizycznie.

Oprócz zestawu zabiegów, które pozwolą Wam wrócić do pełnej sprawności przygotujemy również program ćwiczeń, które pomogą w długiej rekonwalescencji oraz zminimalizują szansę ponownej kontuzji.

Regeneracja i odbudowa sił

Pomagamy osiągnąć więcej

Napędza nas ciągła ciekawość i poszukiwania rozwiązań, które pomogą naszym klientom cieszyć się codziennym życiem bez bólu oraz ograniczeń. Dlatego też dbamy o to, aby nasze metody dobierać do problemu.

Dzięki naszym usługom pozbędziesz się następstw przeciążeń spowodowanych pracą lub aktywnością fizyczną, zmniejszymy dolegliwości związane z przeciążeniowymi bólami kręgosłupa i mięśni. Oprócz działania na gorąco stosujemy również metody i ćwiczenia, które zapobiegną nawrotom dolegliwości w przyszłości.

Oto lista niektórych dolegliwości, które leczymy:

 • kontuzje i urazy sportowe
 • przeciążeniowe bóle mięśni, stawów i kręgosłupa
 • niestabilności stawowe
 • stabilizacja i zrównoważenie ciała
 • miokinematyczna odbudowa zespołu lędźwiowo–miedniczo–udowego
regeneracjaiodbudowa

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Na pewno będziemy Ci w stanie pomóc.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś się umówić na wizytę do nas? Zadzwoń na numer 663 760 078 lub napisz do nas.

Not readable? Change text.