Wszystkie zabiegi rehabilitacyjne

dobierane są do potrzeb i możliwości

każdego klienta

O nas

pomoglismym

Nasza firma

To centrum rehabilitacji neurologicznej i urazów ortopedycznych, gdzie podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i kompleksowo. Wszystkie ćwiczenia są dobierane pod jednostkowe potrzeby, możliwości i ograniczenia.

Specjalizujemy się w trzech głównych obszarach:

  1. Rehabilitacja neurologiczna
  2. Rehabilitacja urazów ortopedycznych i sportowych
  3. Regeneracja i odbudowa sił

Zobacz pełną ofertę naszych usług

Poznaj naszą drużynę

Piotr Leśniowski

Pasjonat budowy i funkcjonowania ludzkiego ciała co potwierdzają liczne certyfikaty i szkolenia. W pracy czuje się jak ryba w wodzie. Na co dzień pomaga najcięższym przypadkom. Wolny czas dzieli na rodzinę oraz jego drugą, zaraz po żonie i dziecku, miłość – biegi długodystansowe.

50464502007_5cdd39c5b1_k

Agnieszka Stalicka

Uwielbia pracę z dziećmi. Dużą część swojej pracy poświęca problematyce związanej z wykształceniem prawidłowej postawy u najmłodszych. Jej drugą ulubioną dziedziną jest ortopedia sportowa. Czas wolny poświęca na aktywny wypoczynek z synem.

agnieszka-stalicka

Vital rehabilitacja

Działamy od 2013 roku i możemy się pochwalić wieloma zadowolonymi klientami, którzy przyszli do nas – czasami nawet jako beznadziejne przypadki. Teraz znów mogą się cieszyć z codziennego życia tak jak przed urazem lub osiągają jeszcze lepsze wyniki niż do tej pory.

Więcej o naszej wielkiej uśmiechniętej rodzinie możesz dowiedzieć się tutaj

Nasza misja

Naszą misją jest pomoc wszystkim tym, którzy chcą wrócić do pełnej sprawności lub chcą osiągać coraz lepsze wyniki w sporcie i nie tylko.

Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, niezależnie od tego, czy jest to uraz neurologiczny (taki jak udar mózgu), powypadkowy czy sportowy.

Każdego traktujemy holistycznie – całościowo patrzymy na jego problem. Dzięki temu jesteśmy w stanie opracować dokładną listę ćwiczeń i zabiegów. Tak, abyś Ty lub Twój bliski mogli wrócić do pełnej sprawności i zacząć osiągać lepsze wyniki.

Każdy sukces, nawet ten najmniejszy napędza nas i daje siłę, aby nauczyć się jeszcze więcej i być cały czas na bieżąco z najnowszą wiedzą.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chciałbyś się umówić na wizytę do nas? Zadzwoń na numer 663 760 078 lub napisz do nas.

Not readable? Change text.